Kecárna Playlisty

JNils Patrik Johansson - texty

nils-patrik-johansson-616729.jpg
Texty písní

texty písní

Švédský metalový zpěvák, známý především ve své domovině. Našinec ho může znát ze zpěvu v kapelách Astral Doors a Civil War. Dále se objevil v kapelách Wuthering Heights a Lion's Share. V roce 2018 se rozhodl pustit do sólové dráhy a vydává první album s názvem Evil Deluxe. V současné chvíli je stále aktivním členem Astral Doors, ale plánuje se do budoucna zaměřit více na sólovou kariéru a po Evil Deluxe, kterému byl v recenzích vyčítán především nedostatek autorského posunu, již nyní připravuje další, konceptuální sólové album, tématicky zaměřené na vraždu švédského politika a reformátora Olofa Palme, jež by mělo vyjít pravděpodobně v průběhu roku 2019.Správcem interpreta Nils Patrik Johansson je FraGyver; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.