Kecárna Playlisty

JMahalia Jackson - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Mahalia Jackson ( / m ə h eɪ l j ə / mə- hayl -yə , 26.října 1911 - 27 ledna 1972) byl americký gospel zpěvák. Vlastnit silný kontraaltem hlasem ona byla označována jako "královna evangelia". Ona se stal jedním z nejvlivnějších Gospel Singers na světě a byl ohlašoval mezinárodně jako zpěvák a občanská práva aktivista. byla popsána bavič Harry Belafonte jako "jediné nejmocnější černá žena ve Spojených státech." Ona zaznamenávala asi 30 alb (většinou u Columbia Records ) během její kariéry a její 45 otáček za minutu záznamy zahrnuty tucet "zlatých" -million prodejců.

"Zpívám Boží hudbu, protože to je pro mě bez obav", Jackson kdysi řekl o své volbě evangelia a dodává: "To mi dává naději. S blues , když skončíte, máte stále blues."

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Mahalia Jackson ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.