Kecárna Playlisty

JJemelin Nikolaj - texty

jemelin-nikolaj-602880.jpg
Texty písní

texty písní

Celým jménem Nikolaj Nikolajevič Jemelin je ruský folkový umělec, který se narodil 25. července 1964 v kozácké vesnici Koryakovka v novosibirské oblasti.
Zpěvu, ve kterém převážně oslavuje ruský národ, zemi i historii, se začal věnovat roku 1986. Jeho vlastenecké písně se rychle stávaly populárními a už roku 1989 tak vydal své první album "Rubacha i krest".
Na druhé album si ale jeho obdivovatelé museli počkat až do roku 2005. Od té doby už ale Nikolaj vydává své desky pravidelně a i s doposud poslední deskou, která vyšla roku 2016, má na kontě dohromady 8 alb.
Ač do Evropy Nikolajova popularita příliš nedosáhla, některé jeho písně, například "Rus", jsou známé doslova po celém Rusku. Ale i v ostatních slovanských zemích si dokázal vybudovat svoji stále rostoucí fanouškovskou základnu. Důkazem budiž třeba již jeho 4 úspěšně odehrané koncerty na Slovensku.

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Správcem interpreta Jemelin Nikolaj je vyskovakcz; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.