Kecárna Playlisty

JJaroslav Olin Nejezchleba - texty

jaroslav-olin-nejezchleba-628137.jpg
Texty písní

texty písní

JAROSLAV "OLIN" NEJEZCHLEBA (*10.1.1960, Kyjov) vystudoval hru na violoncello na brněnské Státní konzervatoři. V době studií hrával s cimbálovou muzikou Písečan. V roce 1981 odešel do Prahy a nastoupil jako byskytarista do skupiny Marsyas. Odtud přešel k ETC, kde působil do roku 2003. S Vladimírem Mišíkem v té době hrával (a dosud hraje) ve volném akustickém sdružení Čunderground, pak i s Petrem Kalandrou v Blues Session, spolupracoval však s více hudebními osobnostmi. V současné době hraje v Triu Ivana Hlase, je frontmanem obnovených Blues Session, své moravské kořeny zúročil ve skupině Njorek a občas hostuje s Etc.Správcem interpreta Jaroslav Olin Nejezchleba je roman59; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.