Kecárna Playlisty

JJack Strify - texty

jack-strify-469290.jpg
Texty písní

texty písní

Jack Strify má 31 fanoušků · Stát se fanouškem

Jack Strify, vlastním jménem Sebastian Hudec se narodil 20. Srpna 1988 v Berlíně a ve znamení lva. Miluje anime a mangu (rád se dívá na Final Fantasy). Hnědé vlasy má obarvené na tmavý blond, předtím je měl ve předu obarvené na platinu a dříve míval piercing ve rtu. Známým se stal díky skupině Cinema Bizarre, která vznikla tak, že se kluci potkali na německém anime festu (předtím si psali na německých anime-manga stránkách) a tam se dohodli, že budou dělat muziku. Roku 2007 vydali album Final Attraction. Roku 2009 album ToyZ a BANG! (všechno zpívá Strify). 21. ledna 2010 se skupina rozpadla. Každý z členů se vydal na sólovou dráhu (někteří úspěšně, jiní méně). Jack vydal v roce 2012 trilogii Glitter+Dirt a v roce 2013 její EP.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Sanctuary video česky karaoke 283
Přehrát celé album


Jack Strify ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.