Kecárna Playlisty

JJ.K. - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Label: X-energie . Výrobci: Davide Riva , A.Pignagnoli. JK zpěvák skutečné jméno je Marta Simlat . Marta začala zpívat v rodném Krakově, když byla ještě ve škole. Zpívala v rockové trio s názvem Tino kapela. Jméno JK byl vybrán náhodou. "Hledali jsme něco krátký, snadno řekne a něco, co je chytlavé. JK je to snadné, aby se lidé pamatovat," vysvětluje Marta.

První singl se kvůli tobě cítím Dobrý byl úspěch v tabulce v Evropě av Kanadě. Sbor byl pokryt v roce 1994 JV projektu , ve svém jediném Feel pořádku . Poté se Marta stala součástí skupiny a singly Beat It a klasické Italo sledovat Ty a já byl propuštěn (díky úspěchu Ty a já ve Francii, její fotografie byla na obálce Dance Machine 6 kompilace) s mnoha krásné remixy. Ty a já vyvrcholila # 3 v Izraeli. V roce 1996 se skladba My Radio byl propuštěn. Zpěvák hlas zdál být jiný, zatímco Marta zůstala oficiální leadsinger. Maxi obsahoval disco verzi, ale také skvělý euro verzi. Trvalo Evropu útokem a otevřela japonský trh pro umělce. Poté výbušné Megamix byl propuštěn.

Tam jsou některé zvěsti, podle nichž Martha neumí zpívat. Slavní zpěváci Jenny Bersola a Sandy komory je myšlenka, že se podílejí na projektu, ačkoli oni nebyli připsány. Annerly Gordon přispěl k psaní písní, její jméno je napsáno v titulcích milá slečna noci .

Po písně Sladké Lady Night , která byla doprovázena syčící videu, jsme neslyšeli nic od JK až do roku 1998, kdy píseň Go On byl propuštěn. Zeetah Massiah dělal vokály na sweet lady noci . Zpěvák na Go On je stále neznámý doposud.

Pak se rok poté, co se vrátila s Deep In The Night . V kanadské rozhovoru řekla, album bylo plánováno později.

Marta sama sebe popisuje jako spolehlivý a perfekcionista osoby, stejně jako bytí trochu líný a marně! Má ráda kino, kočky, čokoládová pěna a její italský přítel.

2001: JK vrátil se nový singl s názvem cítím .

2002: ona vydá nový singl brzy. Je to tzv. Hit My Heart . You & I byl re-povolený v rámci španělského labelu Music Wanchu.

2004: Hit My Heart byl pokryt Bros Benassi feat. Dhany a to bylo tentokrát velký hit. Ty & Já byla pokryta projektu Maximum Lush.

2005: nový singl Benassi Bros feat. Dhany je opět remake singl singl JK. Tentokrát to bude , abych se cítila .

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Beat It video   67
My Radio video   103
Go On   96
Hit My Heart video   123
Přehrát nezařazené písně


J.K. ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.