Kecárna Playlisty

JGerard Joling - texty

gerard-joling-591233.jpg
Texty písní

texty písní

Steven Gerard Joling (narozen 29.dubna 1960 v Alkmaaru ) je holandský zpěvák a televizní moderátor . Známý pro jeho vysoký tenor hlasem se proslavila v pozdních 80. let a vydal řetěz dvouhry včetně "vstupenka do tropů", "Láska je ve vašich očích", a jeho největším hitem "Žádné další Bolera", píseň který dosáhl vrcholu 10 v několika zemích kontinentální Evropy. On také dosáhl úspěchu v Asii a získal více než 20 zlatých a platinových desek.

V roce 1988 byl nizozemský účastníkem Eurovision Song Contest 1988 , s písní " Shangri-La ".

Joling & Gordon Over de Vloer je televizní program Steven Gerard Joling vyrobený se zpěvákem Gordon v roce 2005. K dispozici jsou 3 období série, který obsahoval dvojice při práci a mají smích.

V roce 2007 byl hostitel Sterren dansen op het IJS a tak chcete být popstar pro televizní kanál SBS 6 . 2007 byl také rok, který zažehl Joling je obnovený úspěch, se dvěma číslo 1 písním má řada 1 album a 11 zlaté a platinové ocenění.

V roce 2008 Joling stal kapitánem družstva na nizozemském televizním pořadu Wie ben ik? ( "Kdo jsem?"), Ve kterém tým kapitáni, spolu s oběma dvě osoby, musí uhodnout, kdo jsou, na základě rad a otázek Mohou dotázat se. Druhý tým kapitán Patty Brard .

Joling byl naplánován reprezentovat Nizozemsko na Eurovision Song Contest 2009 v Moskvě jako člen De zavírače , ale na podzim roku 2008 zlomil oba jeho ruku v lyžařské nehodě. Gerard byl nahrazen v zavírače s Jeroen van der Boom . V prosinci 2009, De Toppers manažer Benno de Leeuw v holandštině novinách oznámil De Telegraaf , že Steven Gerrard Joling a Gordon se znovu připojit ke skupině, otáčet trojice na čtveřici ještě jednou.

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album


Gerard Joling ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.