Kecárna Playlisty

J Jack Ü Zajímavosti

Where Are Ü Now (feat. Justin Bieber)

  • Brewer natočil video v Los Angelské umělecké galerii na konci května 2015. Ani jeden producent se ve videu neobjeví, místo toho vidíme Biebera v různých pohledech zpívat sloky. V pozadí jsou fotografie zpěváka, pomalované graffiti vytvořenými jeho fanoušky, kteří byli do galerie přizváni a bylo vybráno několik jejich výtvorů pro konečný vizuál. (DevilDan)
  • Justin se na písni textově podílel. Kanadský hudební manager Scooter Braun sdílel na Instagramu: "Justin tuhle píseň napsal ve studiu za jednu noc... běžel jsem pro Wese AKA Dipla do klubu a řekl mu, že mám tenhle skvělý song a vokály od JB a přišli jsme na to, jak ji využít. Řekl, že bychom ji mohli slyšet od Jacka U. To je zbytek historie." (DevilDan)
  • Diplo řekl časopisu Billboard, že píseň od JB pro ně byl velký kšeft. "Je to jeden z nejsilnějších záznamů, co pro své album měl, ale neměl k němu produkci, vysvětlil. "Takže jsme ji změnili a udělali z ní něco jiného."  (DevilDan)
  • Ve videklipu jsou i tajné vzkazy pro Justinovu expřítelkyni Selenu Gomez. Když se video stopne ve správném momentě, pozornému divákovi neuniknou nápisy mezi graffiti jako „Where are Ü now Selena”, „I miss you Selena” nebo také její obrázek. (Aije)
  • Píseň získala v roce 2016 cenu Grammy za nejlepší taneční nahrávku a v roce 2015 cenu MTV Music Video Award za nejlepší vizuální efekty.  (Aije)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.